Biz Kimiz?

Kurucumuz ATILAY ARKAN önderliğinde 2013 yılında kurulan Eğitim ve İş Sağlığı Ve Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri Her Gecen gün daha fazla kişiye kaliteli hizmet vermek için büyümektedir. 6331 sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kununu ve tüm alt yönetmeliklerinde Destek Hizmetlerin Tümünde çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir. Bu nedenle İzmir, Manisa, Aydın ve diğer Ege Bölgesi İlerinde geniş bir ağa sahiptir. Her gecen gün Öğreniyor ve Öğretiyoruz.

Kanunlar karşısında İşletmelerin her konuda eksiksiz, sürdürülebilir sistem kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz

Arkan Danışmanlık, yasalar ile iş güvenliğinin öneminin arttığı şu dönemde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilmek ve çalışanlarının iş yerindeki güvenliklerini sağlamak amacıyla uzman kadromuzla birlikte profesyonel çözümler üretmekteyiz. Bu anlamda yenilikleri ve yasal mevzuatı takip ederek hizmet verdiği firmalarda firma çalışanlarına güvenli bir çalışma ortamı sağlanmasını ve işvereni (veya vekilini) yasalara karşı tam olarak korumayı kendisine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Arkan Danışmanlık İş Güvenliği müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir

 

SİTE HARİTASI
Blog
BİZE ULAŞIN
 Adres : Basmane, Dokuz Eylül Meydanı A.Başaran İş Merkezi No.116 İZMİR
       

 Tel : 0542 630 63 31
       
       

 E-Mail : info@arkandanismanlik.com
BİZİ TAKİP EDİN