İZMİR DE YANGIN ÇIKAN HASTANEDEKİ ELEKTRİK PANOLARI YENİLENİYOR-YANGIN EĞİTİMİ-PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI
Yazdır
İZMİR'de, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde trafodan çıkan ve binayı yoğun duman kaplayınca yaklaşık 300 hastanın tahliye edilmesine neden olan yangın sonrasında, elektrik panolarının yenilenmesi işlemine başlandı. Başhekim Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu, yaklaşık bir ay önce yangın tatbikatı yaptıklarını, hastaları tahliye ederken bu tatbikatın kendilerine çok yararı olduğunu söyledi.
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi A Blok'ta zemin katta bulunan trafo merkezinde dün saat 13.15 sıralarında yangın çıktı. Kabloların yanmasıyla yükselen yoğun duman, içinde yemekhane ve yoğun bakım servisinin de olduğu 7 katlı binayı kapladı. Hastanenin açılmayan pencere camları kırılarak duman tahliye edildi. Binada bulunan yaklaşık 300 hasta, tüm hastane personeli ve durumun bildirilmesi üzerine gelen itfaiye ekiplerinin de yardımıyla tahliye edildi. Toplam 66 hasta çevredeki hastanelere sevk edilirken, durumu iyi olanlar ise evlerine gönderildi. Tedavi gördükleri servislerde elektrik kesintisi olmayan bazı hastalar da, dumanın tahliye edilmesinin ardından tekrar servislerdeki odalarına yerleştirildi.
1 AY ÖNCE YANGIN TATBİKATI YAPILMIŞTI. YANGIN EĞİTİMİ SAYESİNDE HAYAT KURTARILIYOR. YABGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATINIZI AKSATMAYIN HAAYTINIZI RİSKE ATMAYIN. İZMİR-MANİSA-AYDIN TÜM EGE BÖLGESİNDE ACİL DURUM VE YANGIN EĞİTİMLERİNİZDE, PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLIĞINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN.-0542 630 6331
SON EKLENENLER
SİTE HARİTASI
Blog
BİZE ULAŞIN
 Adres : Basmane, Dokuz Eylül Meydanı A.Başaran İş Merkezi No.116 İZMİR
       

 Tel : 0542 630 63 31
       
       

 E-Mail : info@arkandanismanlik.com
BİZİ TAKİP EDİN