APARTMAN TERASINDA KORKUTAN YANGIN- YANGIN EĞİTİMLERİ-PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI
Yazdır

Alınan bilgiye göreyangın, Cumhuriyet Mahallesi Barış Sokak'ta bulunan 5 katlı bir apartmanın teras katında meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı çıkan yangın, kısa sürede binanın çatısını sardı.

Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye sevk edildi.Yangın, yan tarafta bulunan binanın çatısına sıçradıktan sonra, itfaiye ekiplerine destek amaçlı TOMA yangına müdahale etmek için olay yerine geldi. Ekiplerin yaklaşık bir saat süren çalışması sonucu yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.

Emrah Ava isimli vatandaş, “siren seslerini duyana kadar yangının farkında değildik. Daha sonra arkadaş aradı binanın çatı katı yanıyor dedi. Bizim oturduğumuz dairenin yan tarafı yanıyordu. Yukarı çıktığımızda bir aile vardı bizde yardıma ihtiyaçları var mı diye baktık. Sadece evin içinde yangın vardı ondan sonra itfaiye ekipleri geldi ve söndürme çalışmalarına başladı. İçeride gördüğümüz kadarıyla kimse yoktu” dedi.
Çıkan yangında kimse yaralanmazken, konuyla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

İZMİR-MANİSA-AYDIN TÜM EGE BÖLGESİNDE ACİL DURUM VE YANGIN EĞİTİMLERİNİZDE, PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLIĞINIZ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN. - 0542 630 6331

SON EKLENENLER
SİTE HARİTASI
Blog
BİZE ULAŞIN
 Adres : Basmane, Dokuz Eylül Meydanı A.Başaran İş Merkezi No.116 İZMİR
       

 Tel : 0542 630 63 31
       
       

 E-Mail : info@arkandanismanlik.com
BİZİ TAKİP EDİN