MANİSA’DA PLASTİK OYUNCAK FABRİKASINDA YANGIN -YANGIN EĞİTİMİ -İLK YARDIM EĞİTİMİ -PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI
Yazdır
Muradiye Organize Sanayi Bölgesi'ndeki ambalaj, plastik kasa ve park oyuncakları imalatı yapılan 3 bin metrekarelik plastik fabrikasında saat 12.00 sıralarında yangın çıktı. Fabrikanın 1000 metrekarelik depo kısmında kaynak yapılırken başlayan yangın kısa sürede büyüdü.

Fabrika çalışanlarının ilk müdahaleyi yaptığı yangının ihbar edilmesiyle bölgeye itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Müdürlüğü'ne bağlı sulama tankerleri de fabrikaya yönlendirildi. İtfaiye ekipleri, su ve köpük sıkarak, alevlere müdahaleye başladı.

Bu sırada dumandan etkilenen 1 fabrika çalışanı, sağlık görevlilerince ambulansla Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'ne kaldırıldı. Fabrikadaki yanıcı maddeler nedeniyle söndürme çalışmalarında güçlük yaşanırken, itfaiye ekipleri Yunusemre Orman İşletme Müdürlüğü ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Müdürlüğü'nden su takviyesi istedi. Alevler, itfaiye ekiplerinin 2 saatlik müdahalesiyle söndürüldü.

İZMİR-MANİSA TÜM EGE BÖLGESİNDE ACİL DURUM VE İLK YARDIM EĞİTİMLERİNİZDE, PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLIĞINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN. 0542 630 6331
SON EKLENENLER
SİTE HARİTASI
Blog
BİZE ULAŞIN
 Adres : Basmane, Dokuz Eylül Meydanı A.Başaran İş Merkezi No.116 İZMİR
       

 Tel : 0542 630 63 31
       
       

 E-Mail : info@arkandanismanlik.com
BİZİ TAKİP EDİN