İŞYERİ ORTAM ÖLÇÜMLERİNİN ÖNEMİ NEDİR? -PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI -YANGIN EĞİTİMİ -İLK YARDIM EĞİTİMİ
Yazdır
İşyeri ortam ölçüm raporlarıışığındaortam ölçümü yapan firmanındeğerlendirmesi ve uygunluk durumunu hakkında yaptığı raporlama yılda bir düzenli yapılmalıdır. Sadece bakanlık denetimleri veya müfettiş yoklamalarından başarı ile geçmek için değil. Zamanınızın büyük bir çoğunluğunu kaplayan, soluduğunuz havayı etkileyen, makineden çıkan gürültünün kalp damar hastalıklarına sebebiyet vermekte. Isıl baskı ve sıcaklık memnuniyetine kadar hayat kalitenizdeki birçok parametreyi etkilemektedir. Bu etkileşim vücudunuzda zincirleme reaksiyon göstererek fiziki ve zihinsel olumsuzlukları beraberinde getirir. Mevcut çalışma ortamındaki tüm personelleri kapsam içine alacaktır.

Sonuç olarak;işçi sağlığıamacıyla belirtilen, kanunen yapılma yükümlülüğü olaniş sağlığı ve güvenliği ölçümleriişvereni gerekse cezalardan gerekse işyerinde oluşabilecek kazadan ve kazanın yükümlülüğünden de kurtarmış olacaktır.

İZMİR-MANİSA TÜM EGE BÖLGESİNDE İLK YARRDIM VE YANGIN EĞİTİMLERİNİZDE, PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLIĞINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN. 0542 630 6331
SON EKLENENLER
SİTE HARİTASI
Blog
BİZE ULAŞIN
 Adres : Basmane, Dokuz Eylül Meydanı A.Başaran İş Merkezi No.116 İZMİR
       

 Tel : 0542 630 63 31
       
       

 E-Mail : info@arkandanismanlik.com
BİZİ TAKİP EDİN