MOBİL SAĞLIK TARAMASI NEDİR? -İLK YARDIM EĞİTİMİ -SAĞLIK TARAMASI -YANGIN EĞİTİMİ -PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI
Yazdır
İş yerlerindeki personellere meslek hastalığı ve kişisel maruziyeti önlemek adına belirli aralıklar da yaptırmaları gereken tüm tıbbi tahlil ve tetkikleri çalıştıkları iş yerinde yapmalarına imkan tanıyan mobilize sağlık hizmetlerine verilen genel bir isimdir. Mobil sağlık aracı; mobil sağlık servisleri için özel olarak üretilmiştir. Mobil sağlık araçlarında mobil sağlık tarama ekipmanları bulunur. Mobil sağlık araçları, personellerinde yerinde sağlık hizmeti alması amacı ile yapılmıştır.

İlgili kanun ve mevzuat kapsamında belirtilen tüm periyodik muayene hizmetlerini tam donanımlı mobil sağlık araçlarımızla etkin ve hızlı bir şekilde firmalarınıza ulaştırmaktayız.

İş güvenliğini sağlamak amacı ile iş yeri hekiminin çalıştığı sağlık araçları personellerin meslek hastalıklarını önlemesine yardımcı olur. ARKAN SAĞLIK&EĞİTİM&MÜHENDİSLİK Hizmetlerinden Mobil Sağlık Hizmetleri alabilirsiniz.


İZMİR-MANİSA TÜM EGE BÖLGESİNDE ACİL DURUM VE YANGIN EĞİTİMLERİNİZDE, PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLIĞINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN. 0542 630 6331
SON EKLENENLER
SİTE HARİTASI
Blog
BİZE ULAŞIN
 Adres : Basmane, Dokuz Eylül Meydanı A.Başaran İş Merkezi No.116 İZMİR
       

 Tel : 0542 630 63 31
       
       

 E-Mail : info@arkandanismanlik.com
BİZİ TAKİP EDİN