TEK KULLANIMLIK MASKE

Koruyucu 3 katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesinin kullanımı son derece kolaydır; rahatça takılan yüz maskesi aynı zamanda kesinlikle cildinizi rahatsız etmez. Koruyucu 3 katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi günlük kullanım içerisinde size rahat bir solunum sağlar.

Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi, toz maskesinden yapısal olarak farklı bir üründür, kumaş ve polyesterden üretilir ve Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi olarak da bilinir.

Koruyucu 3 katlı 50 Adet UTam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskeri kullanıcısını rahatsız etmez veya terletmez. Ultrasonik dikişli, antialerjik bir yapıya sahip olan Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi, hava geçirgendir. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskeleri nonwoven kumaş kullanılarak üretilmişlerdir. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskeleri lastik bağcıklıdır ve pratik bir kullanıma sahiptir. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi üretiminde latex malzeme kullanılmamıştır.

- Non voven kumaştan üretilmiştir. - Tek kullanımlıktır. - Hijyenik ve hipoalerjeniktir. - Esnek ve yumuşak olması ile yüze tam uyum sağlar. - Tüylenmez, 3 katlı 3 körüklüdür. - Tel maşa sayesinde burun kısmına sabitlene bilme özelliği vardır (Burun Teli Vardır). - Latex içermez. - CE

Siparişleriniz için lütfen arayınız.

SİTE HARİTASI
Blog
BİZE ULAŞIN
 Adres : Basmane 9 Eylül Meydanı Ahmet Başaran İş Merkezi OfisNo:110 Konak/İZMİR
       

 Tel : 0542 630 63 31
       
       

 E-Mail : info@arkandanismanlik.com
BİZİ TAKİP EDİN